с. Семенівка. Семенівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосочок»

Сторінка фізінструктора

"Я НЕ БОЮСЯ ЩЕ Й ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮВАТИ:

ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я – ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША ПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛЯ.
ВІД ЖИТТЄРАДІСНОСТІ, БАДЬОРОСТІ ДІТЕЙ
ЗАЛЕЖИТЬ ЇХНЄ ДУХОВНЕ ЖИТТЯ, СВІТОГЛЯД,
РОЗУМОВИЙ РОЗВИТОК, МІЦНІСТЬ ЗНАНЬ, ВІРА В СВОЇ СИЛИ."
В. СУХОМЛИНСЬКИЙ

Пріоритетні напрями роботи фізичного виховання

1. Поповнення та оновлення фізкультурно-спортивної бази з урахуванням різноманітності та поліфункціональності обладнання, посібників, рухливих ігор.
2. Здійснення аналізу стану здоров’я дітей (показники захворюваності) та рівня їхнього фізичного розвитку і підготовленості (антропометричні відомості, виконання основних рухів).
3. Удосконалення форм активності  дітей під час різних режимних процесів відповідно до вимог Державної базової програми.
4. Забезпечення комплексного підходу в системі роботи  з фізичного виховання за такими аспектами:
·      взаємозв’язок та взаємодоповнення різних режимних процесів – ранкової гімнастики, фізкультхвилинок,  занять з фізкультури;
·      урахування стану здоров’я дітей під час організації та проведення профілактично - корекційної роботи;
·      інтеграція занять з фізкультури  з іншими видами діяльності;
·      модернізація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.
5. Забезпечення психологічного комфорту дітей (емоційний контакт вихователя з малюками, ігри, вправи, психоетюди тощо).