с. Семенівка. Семенівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосочок»

Мережа груп

Мережа груп:
       У дошкільному навчальному закладі на новий   2019 -2020      навчальний рік   функціонує      2  вікові  групи .

Серед них — 1групи раннього віку,    18  дітей.

1 група — дошкільного віку,  27 дитини.

Група  раннього віку  "СОНЕЧКО"

У нашій  групіі сонечко живе, але не те, що в небі, а живе!

Воно таке маленьке, червоненьке, промінчиками сяє так гарненько.

Воно б, напевне, і не диво, коли б надворі літо чи весна

А залетіло сонечко до групи і радість залетіла разом з ним.

Тепер воно літає залюбки -  сіда на підвіконні, на квіти ...

Промінчиком всіх зігріває, і в нашій групі весело сія!

Різновікова група  "Калинка"

Ми Українці- велика родина

Мова і пісня у нас солов"їна!

Квітне в садочку червона калина

Рідна земля для нас всіх - Україна.

Колектив дошкільного закладу разом з батьками створює у групах всі умови для того, щоб дітям було затишно, цікаво, щоб вони повноцінно

розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями.

В групі раннього віку методично-грамотно організоване предметно- ігрове середовище. В кожній із груп функціонують осередки: знайомства дитини з довкіллям;  розвивальних ігор; сюжетно-рольової гри; рухової активності; образотворчої діяльності; музичного розвитку. Функціональні осередки є динамічними, їх облаштування легко змінити. Рухові та пізнавальні потреби вихованців забезпечені достатньо.

Завдяки правильно організованому розвивальному середовищу  в дошкільних групах діти мають змогу відчути психологічну захищеність, мають можливість оволодівати різними видами діяльності. При створенні розвивального середовища в дошкільних групах прослідковується стильова єдність, кольорова гама відповідає психофізичним особливостям дітей дошкільного віку. Наповнюваність осередків спонукає дітей до активної пізнавальної діяльності, творчого пошуку.