с. Семенівка. Семенівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосочок»

Керуючись Законом України „ Про дошкільну освіту ”,

положенням „ Про дошкільний заклад”, листом Міністерства освіти і науки України „ Щодо організації

роботи в дошкільному навчальному дошкільному  закладі

у 2017-2018 навчальному році ” та виходячи з аналізу освітньо - виховної і методичної роботи у 2017-2018 навчальному році, ураховуючи досягнення і перспективи розвитку педагогічний колектив пріоритетними напрямами освітньої діяльності вважає збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, актуалізацію питань безпеки життєдіяльності

дошкільнят, популяризацію обов’язкової дошкільної освіти для    дітей 5-ти річного віку та визначено основні завдання

на 2018-2019 навчальний рік:

Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми та батьками.
  1. 1.Організувати роботу педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми та батьками.
  2. Активізувати роботу з патріотичного виховання дошкільнят, поглибити роботу з формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції у дошкільників шляхом застосування ефективних освітніх технологій.
  3. Продовжити роботу з екологічного виховання та мовленнєвої діяльності дошкільнят.
  4. Поглибити роботу з трудового виховання.

Річний  план на 2018-2019 навчальний рік

/uploads/editor/2977/99995/sitepage_18/files/richniy_plan_dnz_2018_2019.docx